Weber Premium 7195, suojapeite Genesis 400 -kaasugrillille
Weber Premium 7195, suojapeite Genesis 400 -kaasugrillille osastosta Grillaustarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 139,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Weber Premium Suojapeite Genesis, 4 poltinta, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 139,00 € | 139,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Weber Premium Genesis II 400 Series suojapeite grillille 7195Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 140,39 € | 145,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Weber Premium suojapeite Genesis 400 -sarjaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 155,99 € | 160,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 139,00 €
139,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 145,29 €
140,39 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 160,89 €
155,99 €
Weber Premium 7195, suojapeite Genesis 400 -kaasugrillille
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Weber |
Valmistajan tuotesivu | https://www.weber.com/FI/fi/tarvikkeet/hoito/suojapeitteet/7195.html |
EAN-koodi | 0077924180439 |
Hintakehitys
Korkein hinta
155,99 €
Keskihinta
145,13 €
Alin hinta
139,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.