Savic Nestor, kissanvessa
Kissanvessa Savic Nestor on erityisen suuri kannellinen vessa, jossa on avattava etuosa. Nopea ja helppo puhdistaa, varustettu aktiivihiilisuodattimella, joka pyydystää epämiellyttävät hajut. Korkeaa pohjalaatikkoa voi käyttää hiekkalaatikkona myös ilman kantta. Mitat: 56 x 39 x 38.5 cm, pohjankoko 45x29 cm. Sisäänkäynti 21x20 cm., Kissanvessa Savic Nestor on oviluukulla ja kannella varustettu kissanvessa, jossa on avattava etuosa ja erityisen korkea pohjalaatikko korotetulla takaseinällä.
Kissanvessa Savic Nestor on erityisen suuri kannellinen vessa, jossa on avattava etuosa. Nopea ja helppo puhdistaa, varustettu aktiivihiilisuodattimella, joka pyydystää epämiellyttävät hajut. Korkeaa pohjalaatikkoa voi käyttää hiekkalaatikkona myös ilman kantta. Mitat: 56 x 39 x 38.5 cm, pohjankoko 45x29 cm. Sisäänkäynti 21x20 cm., Kissanvessa Savic Nestor on oviluukulla ja kannella varustettu kissanvessa, jossa on avattava etuosa ja erityisen korkea pohjalaatikko korotetulla takaseinällä. Hiekan leviämisen estämiseksi voidaan kissanvessan edessä käyttää hiekkamattoa, joka kerää kissan tassujen mukana kulkeutuvaa hiekkaa. Pohjalaatikkoa voidaan käyttää myös ilman kantta hiekkalaatikkona. Kansi on kiinnitetty pohjaan kahdella klipsillä. Nopea ja helppo puhdistaa, kahvalla varustetun kannen saa taitettua oviluukun kanssa ylös. Savic Nestor on varustettu aktiivihiilisuodattimella, joka pyydystää epämiellyttävät hajut. Pakkauksessa mukana 1 aktiivihiilisuodatin. Valmistaja Savic, Belgia. Mitat: 56 x 39 x 38.5 cm (p x l x k), pohjankoko 45 x 29 cm (p x l). Pohjalaatikon sisäosa: 50 x 34 x 12-25 cm (p x l x k). Sisäänkäynti 21 x 20 cm (l x k). Vähemmän...
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Savic Nestor kissanvessa harmaa/valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 - 5 päivää | 19,19 € | 23,18 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Savic Nestor hiekkalaatikko Chocolate BrownNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 - 10 päivää | 19,90 € | 25,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Savic Nestor hiekkalaatikko Cold GreyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 19,90 € | 25,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Savic Nestor kissanvessa - valkoinen/harmaa 56x39x38,5 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 21,16 € | 28,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Savic Nestor chocolate - warm HarmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 21,16 € | 28,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SavicNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
23,90 € | 34,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
SavicNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
23,90 € | 34,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Savic Nestor kissanvessaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
25,90 € | 30,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Savic Nestor, kissanvessa
Ilmoita virheellisestä tiedostaKissanvessa Savic Nestor on erityisen suuri kannellinen vessa, jossa on avattava etuosa. Nopea ja helppo puhdistaa, varustettu aktiivihiilisuodattimella, joka pyydystää epämiellyttävät hajut. Korkeaa pohjalaatikkoa voi käyttää hiekkalaatikkona myös ilman kantta. Mitat: 56 x 39 x 38.5 cm, pohjankoko 45x29 cm. Sisäänkäynti 21x20 cm., Kissanvessa Savic Nestor on oviluukulla ja kannella varustettu kissanvessa, jossa on avattava etuosa ja erityisen korkea pohjalaatikko korotetulla takaseinällä. Hiekan leviämisen estämiseksi voidaan kissanvessan edessä käyttää hiekkamattoa, joka kerää kissan tassujen mukana kulkeutuvaa hiekkaa. Pohjalaatikkoa voidaan käyttää myös ilman kantta hiekkalaatikkona. Kansi on kiinnitetty pohjaan kahdella klipsillä. Nopea ja helppo puhdistaa, kahvalla varustetun kannen saa taitettua oviluukun kanssa ylös. Savic Nestor on varustettu aktiivihiilisuodattimella, joka pyydystää epämiellyttävät hajut. Pakkauksessa mukana 1 aktiivihiilisuodatin. Valmistaja Savic, Belgia. Mitat: 56 x 39 x 38.5 cm (p x l x k), pohjankoko 45 x 29 cm (p x l). Pohjalaatikon sisäosa: 50 x 34 x 12-25 cm (p x l x k). Sisäänkäynti 21 x 20 cm (l x k).
EAN-koodi | 5411388022730, 5411388022921, 5411338022711, 5411338022704, 5411388022747 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.