Røde PodMic, mikrofoni
Røde PodMic, mikrofoni osastosta Mikrofonit nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 99,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Rode PodMic -mikrofoniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 99,99 € | 104,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Røde PodMicNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 105,00 € | 108,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
RØDE PodMic dynaaminen studiomikrofoniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 4 päivää | 109,88 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
RØDE PodMic Gamer & Streamer Starter Pack -pakkausNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 4 päivää | 436,87 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Mikrofoni RODE PODMICNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 112,94 € | 122,93 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Røde PodmicNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 115,87 € | 115,87 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Rä¸de Podmic Gamers & Streamers Bundle MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 399,28 € | 399,28 € | Katso tuotetta ▸ |
99,99 €
105,00 €
112,94 €
115,87 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 399,28 €
399,28 €
Røde PodMic, mikrofoni
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Røde |
Mikrofoni | |
Taajuusvaste | 50Hz ~ 13kHz Hz |
Impedanssi | 32 Ohm |
XLR-liitin | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.rode.com/podmic |
EAN-koodi | 0698813005567, 7340110104575 |
Hintakehitys
Korkein hinta
436,87 €
Keskihinta
197,12 €
Alin hinta
99,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.