Makita DAS180Z LXT 18V, akkupainepuhallin (ilman akkua ja laturia)
Makita DAS180Z LXT 18V, akkupainepuhallin (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 122,28 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DAS180Z puhallin + ACCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 122,28 € | 132,18 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkukäyttöinen pölypuhallin Makita DAS180Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 159,76 € | 159,76 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DAS180Z Blower LXTNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 160,83 € | 160,83 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DAS180Z 18v puhalluspistooliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
169,00 € | 173,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
122,28 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 159,76 €
159,76 €
160,83 €
169,00 €
Makita DAS180Z LXT 18V, akkupainepuhallin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Paino | 1,2 kg |
Pituus | 173 mm |
Korkeus | 247 mm |
Syvyys | 92 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/data/sr/productinfo/generated/das180z_3.pdf |
Akun jännite | 18 V |
Valmistaja | Makita |
EAN-koodi | 0088381779975 |
Hintakehitys
Korkein hinta
169,00 €
Keskihinta
152,97 €
Alin hinta
122,28 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.