Withings Body Scan (WBS08), älyvaaka
Withings Body Scan (WBS08), älyvaaka osastosta Vaa'at nyt edullisimmin kaupasta Clas Ohlson Oy hintaan 369,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Withings Body Scan Henkilövaaka kehonanalyysi, WiFiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 369,00 € | 369,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Withings Älyvaaka Body Scan - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 399,00 € | 399,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Withings Älyvaaka Body Scan - WhiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 399,00 € | 399,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Withings Body Scan henkilövaaka WBS08 (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 399,00 € | 403,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Withings Body Scan -älyvaaka mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 399,95 € | 399,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Withings Body Scan -älyvaaka, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 399,99 € | 404,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Withings Body Scan -älyvaaka, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 399,99 € | 404,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 369,00 €
369,00 €
399,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 399,00 €
399,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 403,90 €
399,00 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 399,95 €
399,95 €
399,99 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 404,89 €
399,99 €
Withings Body Scan (WBS08), älyvaaka
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Withings |
Maksimipaino | 200 kg |
Minimipaino | 5 kg |
Mitat | |
Korkeus | 18 mm |
Leveys | 327 mm |
Syvyys | 327 mm |
Tarkkuus | 50 grammaa |
EAN-koodi | 3700546707957, 3700546707964 |
Hintakehitys
Korkein hinta
399,99 €
Keskihinta
395,13 €
Alin hinta
369,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.