Native Instruments Komplete Audio 2, änikortti USB-väylään
Native Instruments Komplete Audio 2, änikortti USB-väylään osastosta Äänikortit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 115,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Native Instruments Komplete Audio 2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 115,00 € | 118,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Native Instruments Komplete Audio 2 -äänikortti USB-väyläänNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 119,00 € | 123,90 € | Katso tuotetta ▸ |
115,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 123,90 €
119,00 €
Native Instruments Komplete Audio 2, änikortti USB-väylään
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Native Instruments |
Mikrofoni | 19200 Hz |
Valmistajan tuotesivu | https://www.native-instruments.com/en/products/komplete/audio-interfaces/komplete-audio-1-audio-2/ |
EAN-koodi | 4042477261481 |
Hintakehitys
Korkein hinta
119,00 €
Keskihinta
117,00 €
Alin hinta
115,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.