Huawei Watch Buds, älykello + vastamelunappikuulokkeet
Huawei Watch Buds, älykello + vastamelunappikuulokkeet osastosta Älykellot nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 448,99 euroa. Katso myös muut Huawei älykellot.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Huawei Watch Buds -älykello, 47 mm, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 448,99 € | 453,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Huawei Watch Buds Älykello KuulokkeillaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
449,00 € | 449,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Huawei Watch Buds Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 449,00 € | 454,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Huawei Watch Buds -älykello, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 499 € | 499 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Huawei Watch Buds - BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 499 € | 499 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Huawei Watch Buds hybridiälykello (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 499 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
448,99 €
449,00 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 499 €
499 €
Huawei Watch Buds, älykello + vastamelunappikuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Leveys | 47,5 mm |
Syvyys | 47 mm |
Paksuus | 14,99 mm |
Paino | 66,5 g |
Akku | 410 mAh |
Liitettävyys | |
Bluetooth | v. 5.2 |
NFC | On |
Näyttö | |
Resoluutio (korkeus) | 466 px |
Resoluutio (leveys) | 466 px |
Tyyppi | AMOLED Colour |
Koko | 1,43 " |
Ominaisuudet | |
GPS | On |
Kosketusnäyttö | On |
Sykesensori | On |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Android 7.0 tai uudempi, iOS 9.0 tai uudempi, EMUI 12.0 tai uudempi |
EAN-koodi | 6941487273591 |
Valmistaja | Huawei |
Hintakehitys
Korkein hinta
499 €
Keskihinta
473,99 €
Alin hinta
448,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.