Bosch SPU4EKW28S, astianpesukone
Bosch SPU4EKW28S, astianpesukone osastosta Astianpesukoneet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 549 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch SPU4EKW28S Serie 4 -astianpesukone, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 549 € | 599 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Series 4 astianpesukone SPU4EKW28S (valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 550 € | 580 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Spu4ekw28s AstianpesukoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
599 € | 629 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch astianpesukone työtason alle sijoitettava SPU4EKW28S 45 cm valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 649 € | 718 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch SPU4EKW28SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 660 € | 690 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 599 €
549 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 580 €
550 €
599 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 718 €
649 €
660 €
Bosch SPU4EKW28S, astianpesukone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4242005229444 |
Mitat | |
Leveys | 45 cm |
Korkeus | 88 cm |
Syvyys | 57 cm |
Paino | 31 kg |
Valmistaja | Bosch |
Ominaisuudet | |
Energialuokka | A++ EU |
Äänenvoimakkuus | 44 db |
Pesuohjelmat | 5 kpl |
Pesulämpötilat | 5 kpl |
Pesutulos | A EU |
Kuivaustulos | A EU |
Pesuajan ilmaisin | On |
Lapsilukko | On |
Väri | Teräs |
Aquastop | On |
Säädettävät jalat | On |
Pikaohjelma | On |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
660 €
Keskihinta
601 €
Alin hinta
549 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.