- ›Koti ja perhe
- ›Kodinkoneet
- ›Astianpesukoneet
- ›Siemens SE61HX08VE, astianpesukone
Siemens SE61HX08VE, astianpesukone
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Siemens SN45EW69CS, astianpesukone
Siemens SR63HX74ME, astianpesukone
SIEMENS SX73EX01CE iQ300, astianpesukone
Siemens iQ300 SN636X06KE, astianpesukone
Siemens SE61HX08VE, astianpesukone
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Astianpesukoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-8 %
229,00 €
Sony PS-LX310BT, levysoitin
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-6 %
67,90 €
Anker Soundcore Space A40, Bluetooth-nappikuulokkeet
-
-6 %
299,00 €
Bosch Fontus 18V Gen II (06008B6101) 18V 1x2,5Ah, akkupesuri
-
-6 %
337,00 €
Electrolux PerfectCare 600 EW6S5404E1, pyykinpesukone
-
-50 %
499,00 €
Sharp 70FL2EA (70"), LED-televisio
-
-5 %
26,50 €
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, PS4 -peli
-
-5 %
56,99 €
The Last of Us Part 1, PS5 -peli
-
-5 %
37,99 €
Banishers: Ghosts of New Eden, PS5 -peli
-
-5 %
181,98 €
Nilfisk Core 140-6 PowerControl (128471263), painepesuri
-
-26 %
445,00 €
Familon Lux, sijauspatja 160 x 200 cm
-
-20 %
2399,00 €
LG OLED65G36 (65"), OLED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Astianpesukoneet
-
alk. 799 €
Miele G 5110 U Active Brilliant-valkoinen, astianpesukone
-
alk. 300 €
Logik Slimline LDWE45W20N, astianpesukone
-
alk. 299 €
Gram OM6100-90T/1, astianpesukone
-
alk. 2899 €
Miele G 7797 SCVi XXL AD 125 Gala Ed., astianpesukone
-
alk. 900 €
Siemens SN43HW70CS, astianpesukone
-
alk. 1299 €
Bosch Serie 6 SMP6ZCC80S, astianpesukone
-
alk. 449 €
Point 3-SERIES PODW36044I, astianpesukone
-
alk. 700 €
Siemens iQ300 SN436W06KS, astianpesukone
-
alk. 800 €
Electrolux ESS48320UW, astianpesukone
-
alk. 750 €
Bosch SMU2HVW70S, astianpesukone
-
alk. 449 €
Whirlpool W7U HP33, astianpesukone
-
alk. 600 €
Whirlpool W7U HS41, astianpesukone
-
alk. 650 €
Whirlpool W7U HS41 X, astianpesukone
-
alk. 849 €
Siemens SN43HW00CS iQ300, astianpesukone
-
alk. 1249 €
Bosch SMP6ZCS80S Serie 6, astianpesukone
-
alk. 1379 €
Miele G 5162 SCVi Selection, astianpesukone
-
alk. 999 €
Miele G 5342 SCU Selection CleansSteel, astianpesuokone
-
alk. 399 €
Helkama HAP603, astianpesukone
Siemens SE61HX08VE, astianpesukone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4242003914137 |
Mitat | |
Leveys | 59,8 cm |
Korkeus | 81,5 cm |
Syvyys | 55 cm |
Paino | 36,32 kg |
Valmistaja | Siemens |
Ominaisuudet | |
Energiankulutus | 0,94 kWh/pesu |
Energialuokka | E EU |
Vedenkulutus | 9,5 l/pesu |
Äänenvoimakkuus | 46 db |
Säädettävä yläkori | On |
Aquastop | On |
Säädettävät jalat | On |
Pikaohjelma | On |
Integroitava | On |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 799 €
Miele G 5110 U Active Brilliant-valkoinen, astianpesukone
-
alk. 300 €
Logik Slimline LDWE45W20N, astianpesukone
-
alk. 299 €
Gram OM6100-90T/1, astianpesukone
-
alk. 2899 €
Miele G 7797 SCVi XXL AD 125 Gala Ed., astianpesukone
-
alk. 900 €
Siemens SN43HW70CS, astianpesukone
-
alk. 1299 €
Bosch Serie 6 SMP6ZCC80S, astianpesukone
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/astianpesukoneet/siemens-se61hx08ve-astianpesukone/13883125
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.