Fiskars Taika -sakset
Fiskars Taika -sakset osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Stockmann hintaan 29,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars Taika -saksetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 29,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Iittala taika -sakset 21 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 29,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Sakset Fiskars Taika; 1071491; 21 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 30,00 € | 38,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sakset Fiskars Taika; 1071490; 21 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 30,00 € | 38,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sakset Fiskars Taika; 1071439; 21 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 30,00 € | 38,00 € | Katso tuotetta ▸ |
29,90 €
30,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 38,00 €
30,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 38,00 €
30,00 €
Fiskars Taika -sakset
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6424002018568, 6424002018551, 6424002018575 |
Valmistaja | Fiskars |
Hintakehitys
Korkein hinta
30,00 €
Keskihinta
29,95 €
Alin hinta
29,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.