Philips BRI955 Lumea 9000 Series, IPL-valoepilaattori
Philips BRI955 Lumea 9000 Series, IPL-valoepilaattori osastosta Epilaattorit, trimmerit yms. nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 489,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Philips 9000 Series BRI955/00 -IPL-laiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 489,99 € | 495 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Lumea Prestige IPL valoimpulssilaite BRI955/00Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 490 € | 495 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Lumea IPL 9000 Series - IPL-ihokarvanpoistolaite, jossa SenseIQ-tekniikka - BRI955/00Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 515 € | 515 € | Katso tuotetta ▸ |
489,99 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 495 €
490 €
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 515 €
515 €
Philips BRI955 Lumea 9000 Series, IPL-valoepilaattori
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Philips |
Takuu | 24 kk |
EAN-koodi | 8710103968467, 8710103968474, 8720689016827, 8720689024174 |
Hintakehitys
Korkein hinta
515 €
Keskihinta
498 €
Alin hinta
489,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.