Garmin GPSMAP 65s, maastonavigaattori
Garmin GPSMAP 65s, maastonavigaattori osastosta GPS-laitteet nyt edullisimmin kaupasta Elisan verkkokauppa hintaan 269,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Garmin GPSMAP 65s -GPS-käsilaite Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 269,00 € | 274,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Garmin GPSMAP 65s ja TopoActive Europe -kartat (Länsi-Euroopan pakkaus)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 369,90 € | 369,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Garmin Gpsmap 65s MaastonavigaattoriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
399,00 € | 403,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Garmin Gpsmap 65sNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 399,90 € | 399,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Garmin GPSMAP 65s -maastonavigaattoriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 399,99 € | 404,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
GARMIN GPSMAP 65S (010-02451-11)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 17.5.2024 | 615 € | 620 € | Katso tuotetta ▸ |
269,00 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 369,90 €
369,90 €
399,00 €
399,90 €
399,99 €
Toimitusaika saatavilla 17.5.2024
Hinta toimituskuluineen 620 €
615 €
Garmin GPSMAP 65s, maastonavigaattori
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Garmin |
Mitat | |
Leveys | 61 mm |
Korkeus | 160 mm |
Syvyys | 36 mm |
Paino | 217 g |
Näyttö | |
Resoluutio (leveys) | 160 px |
Resoluutio (korkeus) | 240 px |
Ominaisuudet | |
GPS-kompassi | On |
Painekorkeusmittari | On |
Magneettinen kompassi | On |
Liitännät | Bluetooth |
Akku | |
Tyyppi | 2 AA batteries |
Kesto | 16 h |
Käyttötarkoitus | Vaellus / maasto |
EAN-koodi | 0753759257873 |
Hintakehitys
Korkein hinta
615 €
Keskihinta
408,81 €
Alin hinta
269,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.