DeWalt DCW220N-XJ XR 18V, nauhahiomakone (ilman akkua ja laturia)
DeWalt DCW220N-XJ XR 18V, nauhahiomakone (ilman akkua ja laturia) osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 199,83 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCW220N-XJ nauhahiomakone + ACCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 199,83 € | 209,73 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Accum. nauhahiomakone Dewalt DCW220N-XJ 18VNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 työpäivät | 269,77 € | 274,67 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nauhahiomakone DeWalt DCW220N-XJ; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 316,00 € | 316,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 209,73 €
199,83 €
Toimitusaika 5-8 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 274,67 €
269,77 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 316,00 €
316,00 €
DeWalt DCW220N-XJ XR 18V, nauhahiomakone (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5035048793831 |
Valmistaja | Dewalt |
Hintakehitys
Korkein hinta
316,00 €
Keskihinta
261,87 €
Alin hinta
199,83 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.