Bosch KGN36NWEA Serie 2, jääkaappipakastin
Bosch KGN36NWEA Serie 2, jääkaappipakastin osastosta Jääkaappipakastimet nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 569 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
BOSCH SERIE 2 KGN36NWEA JÄÄKAAPPIPAKASTINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 569 € | 598 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Serie 2 jääkaappipakastin KGN36NWEA (valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 569 € | 599 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch KGN36NWEANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 569 € | 599 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jääkaappi Bosch KGN36NWEANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-16 työpäivät | 569 € | 625 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch Kgn36nwea Jää/pakastinkaappiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
599 € | 629 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BOSCH KGN36NWEA VALKOINEN JÄÄKAAPPIPAKASTINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 599 € | 644 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch KGN36NWEA Serie 2 -jääkaappipakastin, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 600 € | 660 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch jääkaappipakastin Serie 2 186 x 60 cm valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 649 € | 718 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
569 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 599 €
569 €
599 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 660 €
600 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 718 €
649 €
Bosch KGN36NWEA Serie 2, jääkaappipakastin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4242005196708 |
Mitat | |
Leveys | 60 cm |
Korkeus | 186 cm |
Syvyys | 66 cm |
Paino | 62 kg |
Valmistaja | Bosch |
Ominaisuudet | |
Jääkaappi | |
Tilavuus | 215 l |
Hyllyjen lukumäärä | 4 kpl |
Vihanneslaatikoiden lukumäärä | 1 kpl |
Pakastin | |
Tilavuus | 87 l |
Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 3 kpl |
Muovilaatikot | On |
Pakastuskapasiteetti | 11 kg/24h |
Energialuokka | A++ |
Energiankulutus | 235 kWh/vuosi |
No-Frost | On |
Säädettävät jalat | On |
Lasihyllyt | On |
Läpinäkyvät laatikot | On |
Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
Ovi saranoitu oikealta | On |
Elektroninen termostaatti | On |
Äänenvoimakkuus | 42 db |
Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
Väri | Valkoinen |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
649 €
Keskihinta
590 €
Alin hinta
569 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.