Bosch KGV36VBEAS, jääkaappipakastin
Bosch KGV36VBEAS, jääkaappipakastin osastosta Jääkaappipakastimet nyt edullisimmin kaupasta Ekodinkoneet.fi hintaan 579 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch KGV36VBEASNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 579 € | 609 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Serie 4 jääkaappipakastin KGV36VBEAS (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 693 € | 723 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BOSCH KGV36VBEAS MUSTA JÄÄKAAPPIPAKASTINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 699 € | 744 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch KGV36VBEAS Serie 4 -jääkaappipakastin, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 700 € | 760 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
579 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 723 €
693 €
699 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 760 €
700 €
Bosch KGV36VBEAS, jääkaappipakastin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4242005197354 |
Mitat | |
Leveys | 60 cm |
Korkeus | 186 cm |
Syvyys | 65 cm |
Paino | 74 kg |
Valmistaja | Bosch |
Ominaisuudet | |
Jääkaappi | |
Tilavuus | 214 l |
Hyllyjen lukumäärä | 4 kpl |
Pullohylly | On |
Vihanneslaatikoiden lukumäärä | 1 kpl |
Pakastin | |
Tilavuus | 94 l |
Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 3 kpl |
Muovilaatikot | On |
Energialuokka | A++ |
Energiankulutus | 226 kWh/vuosi |
No-Frost | On |
Säädettävät jalat | On |
Lasihyllyt | On |
Läpinäkyvät laatikot | On |
Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
Ovi saranoitu oikealta | On |
Elektroninen termostaatti | On |
Äänenvoimakkuus | 39 db |
Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
Väri | Teräs |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
700 €
Keskihinta
668 €
Alin hinta
579 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.