Braun KF1100BK, kahvinkeitin
Braun KF1100BK, kahvinkeitin osastosta Kahvinkeittimet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 37,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Braun Breakfast 1 kahvinkeitin KF1100WH (valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 37,95 € | 42,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun Breakfast 1 kahvinkeitin KF1100BKNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 37,95 € | 42,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun Kf1100 KahvinkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
39,00 € | 43,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun Breakfast 1 Kahvinkeitin KF1100BK, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 39,99 € | 39,99 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 42,85 €
37,95 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 42,85 €
37,95 €
39,00 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 39,99 €
39,99 €
Braun KF1100BK, kahvinkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8021098320094, 8021098320100 |
Mitat | |
Leveys | 15,7 cm |
Korkeus | 25 cm |
Syvyys | 31 cm |
Paino | 1,7 kg |
Valmistaja | Braun |
Kapasiteetti | 10 kuppeja |
Tilavuus | 1,4 l |
Teho | 1 000 W |
Kääntyvä suodatinteline | On |
Vesimääränilmaisin | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
39,99 €
Keskihinta
38,72 €
Alin hinta
37,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.