- ›Viihde ja elektroniikka
- ›Kamerat ja tarvikkeet
- ›Kamerat ja videokamerat
- ›Fujifilm X-T30 (15-45mm), järjestelmäkamera
Fujifilm X-T30 (15-45mm), järjestelmäkamera
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Fujifilm Instax Mini 12, pikakamera
Fujifilm X-H2S (runko), järjestelmäkamera
Fujifilm Instax Mini Evo, kamera
Fujifilm X-T30 II, mikrojärjestelmäkamera
Fujifilm X-T30 II (15-45mm), mikrojärjestelmäkamera
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kamerat ja videokamerat ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-13 %
54,90 €
Schleich 42535 - Horse Adventures, auto ja traileri -leikkisetti
Samankaltaisia tuotteita
-
Fujifilm Instax Mini 40, pikakamera
-
Fujifilm X-S10 (Fujinon XF 35 mm F2 R WR), järjestelmäkamera
-
Fujifilm X-S10 (Fujinon XF 23 mm F2 R WR), järjestelmäkamera
-
Fujifilm X-S10 (Fujinon XF 16-80mm f/4 R OIS WR), järjestelmäkamera
-
Fujifilm Instax Wide 300, kamera
-
Fujifilm X-S10 (XF 18-55mm f/2.8-4 R LM OIS), järjestelmäkamera
Katsotuimmat Kamerat ja videokamerat
-
alk. 2674 €
Sony A7 IV (runko), järjestelmäkamera
-
alk. 322 €
Insta360 One X2, action-kamera
-
alk. 319 €
GoPro HERO9 Black, toimintakamera
-
alk. 1039 €
Nikon Coolpix P1000, kamera
-
alk. 429 €
Canon EOS 2000D (runko), järjestelmäkamera
-
alk. 316 €
GoPro HERO10 Black, toimintakamera
-
alk. 130 €
SJCAM C200 4K, mini action-kamera
-
alk. 509 €
Insta360 X3, actionkamera
-
alk. 69 €
Denver ACK-8062W 4K, toimintakamera
-
alk. 1539 €
Panasonic HC-X1500, videokamera
-
alk. 800 €
Canon PowerShot G5 X Mark II, kamera
-
alk. 539 €
Canon PowerShot SX70 HS, kamera
-
alk. 469 €
Canon EOS 2000D Kit (18-55mm IS), järjestelmäkamera
-
alk. 349 €
Canon Legria HF R806, videokamera
-
alk. 655 €
Panasonic HC-VXF1, videokamera
-
alk. 615 €
Canon PowerShot G7 X Mark II, kamera
-
alk. 129 €
Fujifilm Instax Wide 300, pikakamera
-
alk. 56 €
Rollei Sportsline 65, kamera
Objektiivit -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 929 €
Tamron 28-75mm F/2.8 Di III VXD G2 -objektiivi, Sony E
-
alk. 1089 €
Nikon NIKKOR Z MC 105mm f/2.8 VR S, makro-objektiivi
-
alk. 319 €
Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM, objektiivi
-
alk. 599 €
Canon RF-S 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM, objektiivi
-
alk. 1569 €
Canon RF 14-35mm F4 L IS USM, laajakulmaobjektiivi
-
alk. 379 €
Samyang AF 24mm F/1.8 (Sony FE), objektiivi
-
alk. 1290 €
Tamron 70-180 mm f/2.8 Di III VXD (A056SF) -teleobjektiivi
-
alk. 2199 €
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS III USM, objektiivi
-
alk. 2400 €
Canon RF 50mm F1.2L USM, objektiivi
-
alk. 349 €
Sigma 56mm F1.4 DC DN Contemporary, objektiivi
-
alk. 399 €
Samyang 100mm F2.8 ED UMC Macro, objektiivi
-
alk. 769 €
Sony Zeiss Vario-Tessar T* FE 24-70mm F4 ZA OSS SEL2470Z, objektiivi
-
alk. 7000 €
Canon EF 300mm f/2.8 L IS II USM, objektiivi
-
alk. 299 €
Olympus M.Zuiko Digital 45mm f/1.8 (ET-M4518), objektiivi
-
alk. 349 €
Samyang 14mm f/2.8 ED AS IF UMC, objektiivi
-
alk. 179 €
Nikon AF-S Nikkor 35mm f/1.8 DX G, objektiivi
-
alk. 319 €
Nikon AF-P DX NIKKOR 10-20mm f/4.5-5.6G VR, objektiivi
-
alk. 429 €
Olympus M.Zuiko Digital ED 17mm f/1.8, objektiivi
Fujifilm X-T30 (15-45mm), järjestelmäkamera
Ilmoita virheellisestä tiedostaKuvakenno | |
Kuvasuhde | 3:2 |
Värisuodatintyyppi | Päävärisuodin |
Tyyppi | CMOS |
Kennon puhdistus | Ultra Sonic Vibration |
Koko | 23,5 x 15,6 mm |
Resoluutiot | 26 Mpx, 3:2, 6 240 px, 4 160 px |
Tarkkuus | 26 Mpx |
Kuvasuhde | 3:2 |
Resoluutio (leveys) | 6 240 px |
Resoluutio (korkeus) | 4 160 px |
Tarkkuus | 26,1 Mpx |
Valmistaja | Fujifilm |
Etsin | |
Pikselimäärä | 2 360 000 pikseliä |
Koko | 0,39 tuumaa |
Tyyppi | OLED |
Suurennus | 0,62 x |
Peitto | noin 100% |
Diopterisäätö | On |
Liitännät | |
Mikrofoni | On |
HDMI-portti | On |
Bluetooth | On |
WiFi | On |
USB 3.0 | On |
Mitat | |
Leveys | 118,4 mm |
Korkeus | 82,8 mm |
Syvyys | 46,8 mm |
Paino | 383 g |
Näyttö | |
Koko | 3 tuumaa |
Tyyppi | TFT LCD |
Pikselimäärä | 1 040 000 pikseliä |
Peitto | noin 100% |
Ominaisuudet | |
Salama | On |
Kuvan tallennus | JPEG, RAW |
Videon tallennus | MOV (MPEG-4 AVC/H.264) |
ISO-herkkyysalue | 200-12800 |
Akku | |
Akun kesto | 380 kuvaa |
Tyyppi | NP-W126S |
Kielivaihtoehdot | |
Lisätieto | 35 kieltä |
Suomi | On |
Ruotsi | On |
Englanti | On |
Valmistajan tuotesivu | http://www.fujifilm.com/products/digital_cameras/x/fujifilm_x_t30/# |
Videokuvan tallennus | |
Teräväpiirto videokuvaus (HD) | On |
Resoluutio (leveys) | 4 096 px |
Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
Kuvataajuus | 29.97, 25, 24, 23.98 fps |
NTSC | On |
PAL | On |
Muistikortti | SDXC |
Tarkennus | |
Automaattinen tarkennus | On |
Kasvontunnistus | On |
Manuaalinen tarkennus | On |
Suljin | Focal-plane shutter |
Kuvaus | Jatkuva kuvaus |
Live view -tila | On |
Salama | |
Varusteluisti | On |
HotShoe | On |
Käyttöympäristö | 10 - 80% |
Lisävarusteet | Fujifilm X-mount |
Muuta | |
Asentotunnistin | On |
Histogrammi | Kirkkaus, RGB |
Järjestelmäkamera | On |
EAN-koodi | 4547410399929, 4547410399905, 4547410399943 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 2674 €
Sony A7 IV (runko), järjestelmäkamera
-
alk. 322 €
Insta360 One X2, action-kamera
-
alk. 319 €
GoPro HERO9 Black, toimintakamera
-
alk. 1039 €
Nikon Coolpix P1000, kamera
-
alk. 429 €
Canon EOS 2000D (runko), järjestelmäkamera
-
alk. 316 €
GoPro HERO10 Black, toimintakamera
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kamerat-ja-videokamerat/fujifilm-x-t30-15-45mm-jarjestelmakamera/7787476
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.