Asus TUF Gaming A17 FA707NU-HX018W (Ryzen 7 7735HS 16GB 1TB SSD 17.3" Win 11), kannettava tietokone
Asus TUF Gaming A17 FA707NU-HX018W (Ryzen 7 7735HS 16GB 1TB SSD 17.3" Win 11), kannettava tietokone osastosta Kannettavat tietokoneet nyt edullisimmin kaupasta Telia Finland hintaan 1 149 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Asus TUF Gaming A17 17.3"". MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 1 149 € | 1 153 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus 17,3" TUF Gaming A17 FA707NU, kannettava pelitietokone, Mecha GrayNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 1 349 € | 1 349 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus TUF Gaming A17 17,3 Ryzen 7 7735HS RTX 4050Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 1 349 € | 1 354 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus TUF Gaming A17 HX018W Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 1 349 € | 1 355 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
1 149 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 1 349 €
1 349 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 1 354 €
1 349 €
Asus TUF Gaming A17 FA707NU-HX018W (Ryzen 7 7735HS 16GB 1TB SSD 17.3" Win 11), kannettava tietokone
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 17,3 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Tyyppi | IPS FHD |
Valmistaja | Asus |
Näytönohjain | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
Tyyppi | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
Suoritin | AMD Ryzen 7 7735HS |
Liitännät | |
Bluetooth | On |
RJ-45 | On |
WLAN | On |
USB 3.0 | On |
USB-C | On |
Kiintolevy | |
Kapasiteetti | 1 000 Gt |
SSD | On |
Mitat | |
Leveys | 39,5 cm |
Syvyys | 26,4 cm |
Paksuus | 2,29 cm |
Paino | 2,6 kg |
Muisti | 16 Gt |
Multimedia | |
Integroidut kaiuttimet | On |
Sisäänrakennettu mikrofoni | On |
Web-kamera | 720 pikseliä |
Akku | |
Kennoja | 4 kpl |
Akun kesto | 90 Wh |
Optinen asema | Ei DVD-asemaa |
Käyttöjärjestelmä | Windows 11 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.asus.com/fi/laptops/for-gaming/tuf-gaming/asus-tuf-gaming-a17-2023/ |
EAN-koodi | 4711387493182 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 349 €
Keskihinta
1 299 €
Alin hinta
1 149 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.