Tefal Ingenio glass lid set 16 / 18 / 20
Tefal Ingenio glass lid set 16 / 18 / 20 osastosta Kattilat, padat, paistinpannut ja vuoat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 43,97 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tefal Ingenio glass lid set 16 / 18 / 20Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 43,97 € | 50,96 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tefal - Ingenio Lasikannet 16/18/20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 46,50 € | 53,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tefal Ingenio lasikansi, 3-packNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 50,00 € | 55,90 € | Katso tuotetta ▸ |
43,97 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 53,40 €
46,50 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 55,90 €
50,00 €
Tefal Ingenio glass lid set 16 / 18 / 20
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Tefal |
EAN-koodi | 3168430346482 |
Hintakehitys
Korkein hinta
50,00 €
Keskihinta
46,82 €
Alin hinta
43,97 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.