Whirlpool FFT M22 9X2B EE, kuivausrumpu
Whirlpool FFT M22 9X2B EE, kuivausrumpu osastosta Kuivauskaapit ja kuivausrummut nyt edullisimmin kaupasta Power hintaan 549 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
WHIRLPOOL FFT M22 9X2B EE KUIVAUSRUMPUNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 549 € | 554 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Whirlpool FFT M22 9X2B EE KUIVAUSRUMPU 9 KG Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 599 € | 649 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Whirlpool kuivausrumpu FFT M22 9X2B EE 9kg valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 599 € | 668 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WHIRLPOOL FFTM229X2BEE KUIVAUSRUMPUNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 649 € | 694 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Whirlpool FFT M22 9X2B EE -kuivausrumpuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 650 € | 700 € | Katso tuotetta ▸ |
549 €
599 €
Toimitusaika 2–7 päivää
Hinta toimituskuluineen 668 €
599 €
649 €
650 €
Whirlpool FFT M22 9X2B EE, kuivausrumpu
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8003437625473 |
Valmistaja | Whirlpool |
Kapasiteetti | 9 kg |
Energialuokka | A++ EU |
Väri | Valkoinen |
Mitat | |
Leveys | 60 cm |
Korkeus | 85 cm |
Syvyys | 65 cm |
Paino | 44 kg |
Edestätäytettävä | On - |
Ajastin | On |
Lapsilukko | On |
Rumpu | 120 l |
Silkkiohjelma | On |
Säädettävät jalat | On |
Äänenvoimakkuus | 64 db |
Hellävarainen-toiminto | On |
Raikastusohjelma | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
650 €
Keskihinta
609 €
Alin hinta
549 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.