Gymstick Desk Bike, kuntopyörä
Gymstick Desk Bike, kuntopyörä osastosta Kuntopyörät ja ergometrit nyt edullisimmin kaupasta Training365 hintaan 376,01 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gymstick Toimistopyörä Desk Bike, KuntopyörätNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 376,01 € | 385,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick Desk PyöräNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 60 päivää | 452,00 € | 452,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick Desk Bike ToimistopyöräNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 499 € | 504 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 385,91 €
376,01 €
452,00 €
499 €
Gymstick Desk Bike, kuntopyörä
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6430062511581 |
Valmistaja | Gymstick |
Valmistajan tuotesivu | https://www.gymstick.com/desk-bike.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
499 €
Keskihinta
442,34 €
Alin hinta
376,01 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.