Beyerdynamic DT 700 PRO X, kuulokkeet
Beyerdynamic DT 700 PRO X, kuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 229,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Beyerdynamic DT 700 ProX 48 ohmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 229,00 € | 232,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beyerdynamic DT 700 PRO X Studio-kuulokkeet (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 4 päivää | 230,85 € | 240,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beyerdynamic DT 700 PRO X (48 ohm)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 239,00 € | 239,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beyerdynamic DT 700 Pro X -suljetut stereokuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 249,00 € | 253,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Beyerdynamic studiokuulokkeet DT 770 PRO X langalliset, korvan päällä, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 258,49 € | 268,48 € | Katso tuotetta ▸ |
229,00 €
Toimitusaika 2 - 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 240,85 €
230,85 €
239,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 253,90 €
249,00 €
Toimitusaika 9-14 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 268,48 €
258,49 €
Beyerdynamic DT 700 PRO X, kuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Beyerdynamic |
Kuulokkeet | |
Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
Taajuusvaste | 5-40000 Hz |
Impedanssi | 48 Ohm |
Herkkyys | 100 dB |
Peittävä | On |
Johdon pituus | 3 m |
Paino | 350 g |
Valmistajan tuotesivu | https://europe.beyerdynamic.com/dt-700-pro-x.html |
EAN-koodi | 4010118737701 |
Hintakehitys
Korkein hinta
258,49 €
Keskihinta
241,27 €
Alin hinta
229,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.