Klipsch T5 II True Wireless ANC, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
Klipsch T5 II True Wireless ANC, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 264,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Klipsch T5 II True Wireless ANC -vastamelunappikuulokkeet, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 264,00 € | 268,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Klipsch T5 II True Wireless ANC McLaren Edition -vastamelunappikuulokkeet, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 449,00 € | 453,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Klipsch T5 Ii True Wireless KuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
449,00 € | 453,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 268,90 €
264,00 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 453,90 €
449,00 €
Klipsch T5 II True Wireless ANC, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Klipsch |
Kuulokkeet | |
Ovatko nappikuulokkeet | On |
Taajuusvaste | 10-19000 Hz |
Bluetooth | On |
Puolipeittävä | On |
Vastamelukuuloke | On |
Langaton | On |
Paino | 5,5 g |
Valmistajan tuotesivu | https://d2um2qdswy1tb0.cloudfront.net/product-specsheets/T5-True-Wireless-II-ANC_Spec-Sheet-1.pdf |
Akku | 7 h |
EAN-koodi | 0743878044423, 0743878044416, 0743878045154 |
Hintakehitys
Korkein hinta
449,00 €
Keskihinta
387,33 €
Alin hinta
264,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.