Oras Apollo 252020-11 (6510081) valkoinen, käsisuihku
Oras Apollo 252020-11 (6510081) valkoinen, käsisuihku osastosta Kylpyhuonehanat ja suihkut nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 18,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Oras Apollo Käsisuihku 70 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 18,00 € | 19,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Oras Apollo 252020-11 valkoinen käsisuihkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
21,90 € | 28,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Oras apollo handshower white (252020-11)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 32,40 € | 39,39 € | Katso tuotetta ▸ |
18,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 28,30 €
21,90 €
32,40 €
Oras Apollo 252020-11 (6510081) valkoinen, käsisuihku
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6414150069390, 6414150080593 |
Valmistaja | Oras |
Valmistajan tuotesivu | http://www.oras.com/fi/professional/products/pages/productvariant.aspx?productcode=252020-11 |
Hintakehitys
Korkein hinta
32,40 €
Keskihinta
24,10 €
Alin hinta
18,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.