Dacota Gaming Blade RGB, langallinen pelihiiri
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Dacota Gaming Blade RGB, langallinen pelihiiri
Dacota Gaming Exile RGB, pelinäppäimistö ja -hiiri
Dacota Gaming Serpent, langallinen pelihiiri ja -hiiimatto
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Langalliset hiiret ▸
Päivän tarjoukset
-
-7 %
509,00 €
Sony PlayStation 5 Slim (PS5, 1TB), pelikonsoli
-
-9 %
15,00 €
Iittala Aino Aalto, juomalasit 33 cl, 2 kpl
-
-8 %
449,00 €
Apple Watch Series 9 GPS 45mm, älykello
-
-8 %
229,00 €
Sony PS-LX310BT, levysoitin
-
-8 %
12,99 €
Metallinpaljastin (metallinilmaisin)
-
-8 %
11,00 €
Iittala Kartio, juomalasit 21 cl, 2 kpl
-
-7 %
417,00 €
Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-6 %
299,00 €
Bosch Fontus 18V Gen II (06008B6101) 18V 1x2,5Ah, akkupesuri
-
-5 %
37,99 €
Banishers: Ghosts of New Eden, PS5 -peli
-
-26 %
445,00 €
Familon Lux, sijauspatja 160 x 200 cm
-
-26 %
85,95 €
Philips Essential HD9252/70, kiertoilmakypsennin
-
-20 %
2399,00 €
LG OLED65G36 (65"), OLED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Langalliset hiiret
-
alk. 16 €
Trust GXT 101 GAV, langaton pelihiiri
-
alk. 56 €
Steelseries Rival 5 RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 80 €
Corsair Scimitar Elite RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 28 €
G-Wolves Sköll RGB (SK-L3360), langallinen pelihiiri
-
alk. 6,37 €
Deltaco MS-711, langallinen hiiri
-
alk. 46 €
Logitech G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse, langallinen hiiri
-
alk. 69 €
Evoluent optinen pystyhiiri
-
alk. 9,71 €
Rebeltec Simson, näppäimistö ja hiiri
-
alk. 9,95 €
Defender Flash MB-600L RGB, langallinen hiiri
-
alk. 12 €
Defender Dot MB-986, langallinen hiiri
-
alk. 29 €
Defender Oversider GM-917, langallinen pelihiiri
-
alk. 22 €
Defender Shepard GM-620L RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 9,95 €
Defender Standard MB-580, langallinen hiiri
-
alk. 52 €
Cougar Revenger RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 39 €
Konix Drakkar Heimdall RGB, lanagllinen pelihiiri
-
alk. 29 €
CELLY SPMOUSEPRO Line RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 25 €
CELLY SPMOUSE Hive RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 40 €
Turtle Beach Pure SEL AIMO, langallinen pelihiiri
Hiirimatot -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 50 €
Artisan FX Hien - SOFT - S/M/L/XL, pelihiirimatto
-
alk. 50 €
Artisan FX Zero - SOFT - S/M/L/XL, pelihiirimatto
-
alk. 53 €
Artisan FX Hayate Otsu - MID - M/L/XL, pelihiirimatto
-
alk. 23 €
Razer Ergonomic Wrist Rest For Full-size Keyboards, näppäimistön rannetuki
-
alk. 60 €
Lethal Gaming Gear Saturn PRO XL/XL Square/2XL, pelihiirimatto
-
alk. 50 €
Artisan FX Hien - XSOFT - S/M/L/XL, pelihiirimatto
-
alk. 21 €
Xtrfy XG-WR1, rannetuki
-
alk. 50 €
Freefall SV BASE Control+ v2, pelihiirimatto
-
alk. 25 €
ABYstyle ABYACC467 World of Warcraft - Azeroth XXL, pelihiirimatto
-
alk. 90 €
Kanami Yuna Glass Limited Edition, pelihiirimatto
-
alk. 12 €
Roccat Taito Mini/Mid/King/XXL, hiirimatto
-
alk. 35 €
Asus ROG Hone Ace Aim Lab Edition L, pelihiirimatto
-
alk. 150 €
Razer Strider Chroma RGB XXL, pelihiirimatto
-
alk. 35 €
Xtrfy GPZ1 Large, pelihiirimatto
-
alk. 60 €
Lethal Gaming Gear Saturn X Nacho Customs XXL, pelihiirimatto
-
alk. 4,95 €
Aimax S/M/L, pelihiirimatto
-
alk. 21 €
Cooler Master MP511 - L/XL/XXL, hiirimatto
-
alk. 22 €
Dutzo Fushi Gaming Mousepad - XXXL, pelihiirimatto
Dacota Gaming Blade RGB, langallinen pelihiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Dacota |
Yhteys | Langallinen |
DPI | 7 200 |
Ominaisuudet | |
Nappula | 7 lkm |
Rulla | On |
Liitäntä | USB |
Mitat | |
Leveys | 65 mm |
Korkeus | 38 mm |
Syvyys | 117 mm |
Paino | 120 g |
Optinen | On |
EAN-koodi | 4894526063955 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 16 €
Trust GXT 101 GAV, langaton pelihiiri
-
alk. 56 €
Steelseries Rival 5 RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 80 €
Corsair Scimitar Elite RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 28 €
G-Wolves Sköll RGB (SK-L3360), langallinen pelihiiri
-
alk. 6,37 €
Deltaco MS-711, langallinen hiiri
-
alk. 46 €
Logitech G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse, langallinen hiiri
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/langalliset-hiiret/dacota-gaming-blade-rgb-langallinen-pelihiiri/13896296
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.