Orrefors Peak, double old fashioned -lasit 34 cl, 4 kpl
Orrefors Peak, double old fashioned -lasit 34 cl, 4 kpl osastosta Lasit, kupit ja mukit nyt edullisimmin kaupasta Shopping4net.fi hintaan 44,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Peak DOF 34 cl 4 kpl pakkaus 4 kpl/pakettiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 44,99 € | 49,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Orrefors Peak Double Old Fashioned -viskilasi 34 cl. 4 kappaleen pakkausNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 45,00 € | 50,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Orrefors Peak double old fashioned lasit 4-pakkaus 34 clNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 45,00 € | 50,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 49,89 €
44,99 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 50,90 €
45,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 50,90 €
45,00 €
Orrefors Peak, double old fashioned -lasit 34 cl, 4 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7321646047116 |
Valmistaja | Orrefors Kosta Boda AB |
Valmistajan tuotesivu | https://orrefors.se/products/peak-double-old-fashioned-34-cl-4-pack/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
45,00 €
Keskihinta
45,00 €
Alin hinta
44,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.