Fiskars Functional Form lasta
Fiskars Functional Form lasta osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 8,70 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars Functional Form -silikonilasta, 29 cm.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 8,70 € | 14,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional Form -paistinpannu 29 cm MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 8,70 € | 14,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional Form PaistinlastaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 9,30 € | 11,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional form -paistolastaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 10,50 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fiskars Functional Form silikoninen lasta 1027300Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 10,95 € | 14,85 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 14,60 €
8,70 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 14,60 €
8,70 €
9,30 €
10,50 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 14,85 €
10,95 €
Fiskars Functional Form lasta
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6424002009672 |
Valmistaja | Fiskars |
Hintakehitys
Korkein hinta
10,95 €
Keskihinta
9,63 €
Alin hinta
8,70 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.