Iittala Kastehelmi, jalallinen kakkuvati 24 cm
Iittala Kastehelmi, jalallinen kakkuvati 24 cm osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 49,40 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
iittala - Kastehelmi Kakkuvati 24 cm KirkasNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 49,40 € | 56,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Kastehelmi Kakkuvati 24cm - Kakkulauatset, Kakkuvadit & Kuvut Lasi Kirkas - 1019580Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
53,00 € | 53,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Kastehelmi kakkulautanen pieni kirkasNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 53,00 € | 58,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 56,30 €
49,40 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 53,00 €
53,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 58,90 €
53,00 €
Iittala Kastehelmi, jalallinen kakkuvati 24 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
53,00 €
Keskihinta
51,80 €
Alin hinta
49,40 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.