Lego Architecture 21056, Taj Mahal
Lego Architecture 21056, Taj Mahal osastosta Legot ja muut rakennussarjat nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 123,96 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
LEGO® 21056 ARKKITEHTUURI Taj MahalNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 työpäivät | 123,96 € | 128,86 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LEGO Architecture 21056 Taj MahalNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 135,37 € | 135,37 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-4 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 128,86 €
123,96 €
135,37 €
Lego Architecture 21056, Taj Mahal
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5702016914139 |
Valmistaja | Lego |
Ikäsuositus | 18+ |
Palojen lukumäärä | 2 022 kpl |
Valmistajan tuotesivu | https://www.lego.com/fi-fi/product/taj-mahal-21056 |
Valmistusvuosi | 2 021 |
Hintakehitys
Korkein hinta
135,37 €
Keskihinta
129,67 €
Alin hinta
123,96 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.