Electrolux Create 5 E5T1-4ST, leivänpaahdin
Electrolux Create 5 E5T1-4ST, leivänpaahdin osastosta Leivänpaahtimet nyt edullisimmin kaupasta Prisma.fi hintaan 54,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Electrolux leivänpaahdin E5T1-4ST Create 5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 54,95 € | 59,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux Create 5 Leivänpaahdin 2 leivälle, 800 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 59,00 € | 59,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ELECTROLUX E5T1-4ST CREATE 5 LEIVÄNPAAHDINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 59,90 € | 64,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux Create 5 E5T1-4ST -leivänpaahdinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä tiistai - torstai | 59,95 € | 64,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Electrolux Create 5 E5T1-4ST -leivänpaahdinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 59,99 € | 64,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux Create 5 leivänpaahdin E5T1-4STNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 78,95 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux Create 5 Leivänpaahdin E5T1-4STNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 79,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
54,95 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 59,00 €
59,00 €
59,90 €
Toimitusaika perillä tiistai - torstai
Hinta toimituskuluineen 64,45 €
59,95 €
59,99 €
78,95 €
79,00 €
Electrolux Create 5 E5T1-4ST, leivänpaahdin
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 800 W |
Valmistaja | Electrolux |
Paahdettavia viipaleita | 2 kpl |
EAN-koodi | 7332543837908 |
Hintakehitys
Korkein hinta
79,00 €
Keskihinta
64,53 €
Alin hinta
54,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.