KitchenAid 5KMT2109ESX, leivänpaahdin
KitchenAid 5KMT2109ESX, leivänpaahdin osastosta Leivänpaahtimet nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 205,19 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Leivänpaahdin KitchenAid ruostumatonta terästä 5KMT2109ESXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-9 työpäivät | 205,19 € | 210,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Leivänpaahdin KitchenAid Pistachio 5KMT2109EPTNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-9 työpäivät | 205,19 € | 210,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KitchenAid Leivänpaahdin 2 palaa, stainless steelNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 209,00 € | 209,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KitchenAid Leivänpaahdin 2 palaa, pistachioNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 235,00 € | 235,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KitchenAid 5KMT2109EPT leivänpaahdin, pistaasiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 209,99 € | 214,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KitchenAid 5KMT2109ESX leivänpaahdin, ruostumaton teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 27 päivää | 209,99 € | 214,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-9 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 210,09 €
205,19 €
Toimitusaika 3-9 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 210,09 €
205,19 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 209,00 €
209,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 235,00 €
235,00 €
Toimitusaika 22 päivää
Hinta toimituskuluineen 214,89 €
209,99 €
Toimitusaika 27 päivää
Hinta toimituskuluineen 214,89 €
209,99 €
KitchenAid 5KMT2109ESX, leivänpaahdin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8003437645143, 8003437644931 |
Teho | 980 W |
Valmistaja | KitchenAid |
Paahdettavia viipaleita | 2 kpl |
Mitat | |
Leveys | 17,5 cm |
Korkeus | 21 cm |
Syvyys | 31 cm |
Paino | 2,3 kg |
Lämpötilansäätö | On |
Irroitettava murutarjotin | On |
Syöttöpainin | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
235,00 €
Keskihinta
212,39 €
Alin hinta
205,19 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.