Wilfa TO2W-1000, leivänpaahdin
Wilfa TO2W-1000, leivänpaahdin osastosta Leivänpaahtimet nyt edullisimmin kaupasta Prisma.fi hintaan 49,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wilfa TO2W-1000 LeivänpaahdinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 49,95 € | 54,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa TO2W-1000 -leivänpaahdin, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 49,99 € | 54,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa Family Leivänpaahdin 2 Viipaleet - Leivänpaahtimet Valkoinen - 602765Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
50,00 € | 50,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa leivänpaahdin to2w-1000 mattavalkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 kpl varastossa | 77,99 € | 82,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
49,95 €
49,99 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 50,00 €
50,00 €
Toimitusaika 2 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 82,98 €
77,99 €
Wilfa TO2W-1000, leivänpaahdin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7044876027658 |
Teho | 1 000 W |
Valmistaja | Wilfa |
Paahdettavia viipaleita | 2 kpl |
Irroitettava murutarjotin | On |
Non-stick pinnoite | On |
Merkkivalo | On |
Syöttöpainin | On |
Lämpöeristetty ulkopinta | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
77,99 €
Keskihinta
56,98 €
Alin hinta
49,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.