Electrolux LKR54000NW, sähköliesi
Electrolux LKR54000NW, sähköliesi osastosta Liedet nyt edullisimmin kaupasta Prisma.fi hintaan 549 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Electrolux keraaminen lattialiesi 50 cm LKR54000NW valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 549 € | 618 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux 500 SurroundCook Lattialiesi Keraaminen taso LKR54000NWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 579 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
ELECTROLUX LKR54000NW KERAAMINEN LIESINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 599 € | 644 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux Liesi LKR54000NW (Valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 600 € | 630 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Electrolux LKR54000NW -keraaminen liesi, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 600 € | 650 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux LKR54000NW -keraaminen liesi, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 600 € | 660 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 618 €
549 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
?
579 €
599 €
600 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 650 €
600 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 660 €
600 €
Electrolux LKR54000NW, sähköliesi
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7332543973415 |
Liesitaso | |
Tyyppi | keraaminen |
Edessä-oikea keittoalue | |
Halkaisija | 140 mm |
Teho | 1 200 W |
Edessä-vasen keittoalue | |
Halkaisija | 180 mm |
Teho | 1 800 W |
Takana-oikea keittoalue | |
Halkaisija | 180 mm |
Teho | 1 800 W |
Takana-vasen keittoalue | |
Halkaisija | 140 mm |
Teho | 1 200 W |
Valmistaja | Electrolux |
Energialuokka | A |
Uuni | |
Tilavuus | 57 l |
Kiertoilma | On |
Ylä-/alalämpö | On |
Uunipellit | 3 kpl |
Valaisimet | 1 kpl |
Luukku | 55 C |
Mitat | |
Leveys | 50 cm |
Korkeus | 92,3 cm |
Syvyys | 60 cm |
Paino | 50 kg |
Väri | Valkoinen |
Lapsilukko | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
600 €
Keskihinta
588 €
Alin hinta
549 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.