Electrolux LKR54001NW, liesi
Electrolux LKR54001NW, liesi osastosta Liedet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 570 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Electrolux Liedet LKR54001NWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 570 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
ELECTROLUX LKR54001NW KERAAMINEN LIESINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 599 € | 644 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux SurroundCook Lattialiesi Keraaminen taso LKR54001NWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 599 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux LKR54001NW -keraaminen liesi, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 700 € | 760 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
570 €
599 €
Toimitusaika 23 päivää
Hinta toimituskuluineen 760 €
700 €
Electrolux LKR54001NW, liesi
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7333394053608 |
Liesitaso | |
Tyyppi | keraaminen |
Edessä-oikea keittoalue | |
Halkaisija | 140 mm |
Teho | 1 200 W |
Edessä-vasen keittoalue | |
Halkaisija | 180 mm |
Teho | 1 800 W |
Takana-oikea keittoalue | |
Halkaisija | 180 mm |
Teho | 1 800 W |
Takana-vasen keittoalue | |
Halkaisija | 140 mm |
Teho | 1 200 W |
Valmistaja | Electrolux |
Energialuokka | A |
Uuni | |
Tilavuus | 57 l |
Kiertoilma | On |
Ylä-/alalämpö | On |
Uunipellit | 3 kpl |
Valaisimet | 1 kpl |
Mitat | |
Leveys | 50 cm |
Korkeus | 858 cm |
Syvyys | 60 cm |
Paino | 49 kg |
Väri | Valkoinen |
Lapsilukko | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
700 €
Keskihinta
617 €
Alin hinta
570 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.