PocketBook Era, e-kirjan lukulaite
PocketBook Era, e-kirjan lukulaite osastosta Lukulaitteet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 224,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
PocketBook Era eBook e-kirjojen lukulaite 16 GB (hopea)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 224,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
PocketBook Era eBook e-kirjojen lukulaite 64 GB (kupari)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 293,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
PocketBook Era - eBook-lukulaite - Linux 3.10.65 - 16 GB - 7 tuumaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 234,25 € | 234,25 € | Katso tuotetta ▸ | ||
PocketBook Era - eBook-lukulaite - Linux 3.10.65 - 64 GB - 7 tuumaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 289,48 € | 289,48 € | Katso tuotetta ▸ | ||
PocketBook Era -e-kirjojen lukulaite, Stardust SilverNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 27 päivää | 284,99 € | 289,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
PocketBook Era -e-kirjojen lukulaite, Sunset CopperNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 27 päivää | 329,99 € | 334,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pocketbook Era Sunset Copper 64gbNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 293,26 € | 299,25 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 234,25 €
234,25 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 289,48 €
289,48 €
Toimitusaika 27 päivää
Hinta toimituskuluineen 289,89 €
284,99 €
Toimitusaika 27 päivää
Hinta toimituskuluineen 334,89 €
329,99 €
293,26 €
PocketBook Era, e-kirjan lukulaite
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | PocketBook |
Suoritin | 2 x 1Ghz |
Näyttö | |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 264 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 680 px |
Koko | 7 tuumaa |
Tyyppi | E Ink Carta™ 1200 |
Valmistajan tuotesivu | https://pocketbook.fi/fi-fi/catalog/ultimate-fi/pocketbook-era-copper-fi |
EAN-koodi | 7640152096723, 7640152096716, 76401520967232, 4029164130664, 76401520967164 |
Hintakehitys
Korkein hinta
329,99 €
Keskihinta
278,42 €
Alin hinta
224,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.