PocketBook Verse Pro, e-kirjan lukulaite
PocketBook Verse Pro, e-kirjan lukulaite osastosta Lukulaitteet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 179,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
PocketBook Verse Pro - AzureNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 179,00 € | 179,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
PocketBook Verse Pro - Passion RedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 179,03 € | 179,03 € | Katso tuotetta ▸ | ||
PocketBook Verse Pro e-kirjan lukulaite 16 GB (sininen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 179,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
179,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 179,03 €
179,03 €
179,00 €
PocketBook Verse Pro, e-kirjan lukulaite
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | PocketBook |
Mitat | |
Pituus | 156 mm |
Leveys | 108 mm |
Paksuus | 7,6 mm |
Paino | 186 g |
Suoritin | |
Tyyppi | Kaksiytiminen |
Nopeus | 1 GHz |
Liitettävyys | |
WLAN | On |
USB | On |
Näyttö | |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 072 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 448 px |
Koko | 6 tuumaa |
Tyyppi | E-Ink Carta |
Akku | 1500mAh |
Käyttöjärjestelmä | Linux 3.10.65 |
Lisätieto | SmartLight- valaistus, 2.4GHz / Bluetooh 4.0 / USB-C |
Valmistajan tuotesivu | https://pocketbook.fi/fi-fi/catalog/ultimate-fi/pocketbook-verse-pro-azure-fi |
EAN-koodi | 7640152095009, 7640152094965, 76401520950098 |
Hintakehitys
Korkein hinta
179,03 €
Keskihinta
179,01 €
Alin hinta
179,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.