Sandisk Clip Jam 8 GB, MP3-soitin
Sandisk Clip Jam 8 GB, MP3-soitin osastosta Media- ja MP3-soittimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 39,30 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
SanDisk Clip Jam Vihreä - 8GB - MP3 player 8 GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 39,30 € | 46,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SanDisk Clip Jam - Digitaalinen soitin - MP3 player 8 GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 47,11 € | 54,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SanDisk Clip Jam - Digitaalinen soitin - MP3 player 8 GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 77,65 € | 84,64 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SanDisk Clip Jam - Digitaalinen soitin - MP3 player 8 GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 77,65 € | 84,64 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SanDisk Clip Jam 8GB MP3 player Black (SDMX26-008G-E46K)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 46,00 € | 50,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SanDisk Clip Jam 8GB MP3 player Blue (SDMX26-008G-E46B)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 46,00 € | 50,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 46,29 €
39,30 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,10 €
47,11 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 84,64 €
77,65 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 84,64 €
77,65 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 50,90 €
46,00 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 50,90 €
46,00 €
Sandisk Clip Jam 8 GB, MP3-soitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaKiintolevy | 8 Gt |
Valmistaja | Sandisk |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 64 px |
Resoluutio (leveys) | 128 px |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Linux | On |
Windows 2000 | On |
Windows 7 | On |
Windows XP | On |
Windows 8 | On |
EAN-koodi | 0619659187477, 0619659187484, 0619659187460, 0619659187446, 0619659187453, 6196591267428 |
Hintakehitys
Korkein hinta
77,65 €
Keskihinta
55,62 €
Alin hinta
39,30 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.