Electrolux EMZ421MMW (valkoinen), mikroaaltouuni
Electrolux EMZ421MMW (valkoinen), mikroaaltouuni osastosta Mikroaaltouunit nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 119,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Mikroaaltouuni ELECTROLUX EMZ421MMWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 työpäivät | 119,00 € | 123,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux EMZ421MMWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 149,00 € | 152,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux mikroaaltouuni EMZ421MMWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 169,00 € | 173,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux Emz421mmw MikroaaltouuniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
169,00 € | 178,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Electrolux Mikroaaltouuni EMZ421MMW (Valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 169,95 € | 174,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux EMZ421MMW -mikroaaltouuni, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 169,99 € | 174,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux 300-sarja Vapaasti sijoitettava Mikroaaltouuni 21 l Valkoinen EMZ421MMWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 179,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-4 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 123,90 €
119,00 €
149,00 €
169,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 174,85 €
169,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 174,89 €
169,99 €
Toimitusaika 1-3 päivää
?
179,00 €
Electrolux EMZ421MMW (valkoinen), mikroaaltouuni
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7332543819126 |
Mitat | |
Leveys | 44 cm |
Korkeus | 26 cm |
Syvyys | 35 cm |
Paino | 11,5 kg |
Valmistaja | Electrolux |
Ominaisuudet | |
Tilavuus | 21 l |
Teho | 800 W |
Grillitoiminto | On |
Alustan koko | 27 cm |
Pyörivä alusta | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
179,00 €
Keskihinta
160,71 €
Alin hinta
119,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.