Electrolux KMFE171TEW, mikroaaltouuni
Electrolux KMFE171TEW, mikroaaltouuni osastosta Mikroaaltouunit nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 508 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Electrolux KMFE171TEW -mikroaaltouuni, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 508 € | 515 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ELECTROLUX KMFE171TEW MIKROAALTOUUNINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 529 € | 574 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux KMFE171TEW -mikroaaltouuni, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä 8-10 päivässä | 533 € | 533 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux mikroaaltouuni KMFE171TEW integroitavaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 660 € | 690 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Electrolux 800-sarja Integroitava Mikroaaltouuni 17 l Valkoinen KMFE171TEWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 699 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 515 €
508 €
529 €
Toimitusaika perillä 8-10 päivässä
Hinta toimituskuluineen 533 €
533 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 690 €
660 €
Toimitusaika 1-3 päivää
?
699 €
Electrolux KMFE171TEW, mikroaaltouuni
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7332543665624 |
Mitat | |
Leveys | 49 cm |
Korkeus | 37 cm |
Syvyys | 30 cm |
Valmistaja | Electrolux |
Ominaisuudet | |
Tilavuus | 17 l |
Teho | 800 W |
Grillitoiminto | On |
Valaisimet | 1 kpl |
Automaattinen sulatus | On |
Alustan koko | 27 cm |
Pyörivä alusta | On |
Takuu | 24 kk |
Automaattiset ohjelmat | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
699 €
Keskihinta
586 €
Alin hinta
508 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.