Smeg MOE25X, mikroaaltouuni
Smeg MOE25X, mikroaaltouuni osastosta Mikroaaltouunit nyt edullisimmin kaupasta Veikon Kone hintaan 209,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Smeg Moe25x MikroaaltouuniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
209,95 € | 219,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg MOE25X -mikroaaltouuni, 25 lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 314,00 € | 314,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg MOE25X mikroaaltouuni 25L teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 319,00 € | 323,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Moe25x Mikroaaltouunin Ovi - Muut Keittiökoneet Ruostumaton teräs - MOE25XNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
349,00 € | 349,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Smeg mikroaaltouuni MOE25XNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 369,00 € | 373,90 € | Katso tuotetta ▸ |
209,95 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 314,00 €
314,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 323,95 €
319,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 349,00 €
349,00 €
369,00 €
Smeg MOE25X, mikroaaltouuni
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8017709237431 |
Mitat | |
Leveys | 51,4 cm |
Korkeus | 30,4 cm |
Syvyys | 39,9 cm |
Paino | 15 kg |
Valmistaja | Smeg |
Ominaisuudet | |
Tilavuus | 25 l |
Teho | 900 W |
Valaisimet | 1 kpl |
Alustan koko | 31,5 cm |
Pyörivä alusta | On |
Pizzatoiminto | On |
Automaattiset ohjelmat | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
369,00 €
Keskihinta
312,19 €
Alin hinta
209,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.