Boya BY-XM6-S1-Mini, langaton mikrofonijärjestelmä
Boya BY-XM6-S1-Mini, langaton mikrofonijärjestelmä osastosta Mikrofonit nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 118,25 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
BOYA – 2.4GHz Dual-channel Mini Wireless Microphone 1+1, black (BY-XM6-S1 Mini)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 26.7.2024 | 118,25 € | 123,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BOYA Wireless Microphone x1 BY-XM6-S1 Mini 3.5mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 90 päivää | 127,03 € | 127,03 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Boya By-xm6-s1 Mini Langaton MikrofonijärjestelmäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 166,78 € | 172,77 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika saatavilla 26.7.2024
Hinta toimituskuluineen 123,15 €
118,25 €
Toimitusaika 90 päivää
Hinta toimituskuluineen 127,03 €
127,03 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 172,77 €
166,78 €
Boya BY-XM6-S1-Mini, langaton mikrofonijärjestelmä
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Boya |
Valmistajan tuotesivu | https://www.boya-mic.com/product/by-xm6-s1-mini |
EAN-koodi | 6974700650671 |
Hintakehitys
Korkein hinta
166,78 €
Keskihinta
137,35 €
Alin hinta
118,25 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.