Bosch GLM 40 Professional (0601072900), laseretäisyysmittalaite
Bosch GLM 40 Professional (0601072900), laseretäisyysmittalaite osastosta Mittavälineet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 77,37 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GLM 40 laser mittaa 0601072902Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 77,37 € | 87,27 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GLM 40 EtäisyysmittariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 99,20 € | 101,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GLM 40 PROFESSIONAL LASER DISTANCE METERNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 99,39 € | 106,38 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Laseretäisyysmittalaite Bosch GLM 40Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 107,00 € | 107,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 87,27 €
77,37 €
99,20 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 106,38 €
99,39 €
107,00 €
Bosch GLM 40 Professional (0601072900), laseretäisyysmittalaite
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140790406, 3165140883214 |
Valmistaja | Robert Bosch GmbH |
Hintakehitys
Korkein hinta
107,00 €
Keskihinta
95,74 €
Alin hinta
77,37 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.