Makita SK105GDZ CXT 10,8V, ristiviivalaser vihreä
Makita SK105GDZ CXT 10,8V, ristiviivalaser vihreä osastosta Mittavälineet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 243,84 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita SK105GDZ ristiviivalaserNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 243,84 € | 253,74 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ristilinjalaser Makita SK105GDZ; 12 V vihreä (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 317,80 € | 317,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita SK105GDZ Ristilaser vihreä, ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 395,80 € | 397,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita CXT SK105GDZ 12V Max vihreä ristiviivalaser runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
399,00 € | 403,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
243,84 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 317,80 €
317,80 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 397,79 €
395,80 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 403,90 €
399,00 €
Makita SK105GDZ CXT 10,8V, ristiviivalaser vihreä
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makitatools.com/products/details/SK105GDZ |
EAN-koodi | 0088381851909 |
Hintakehitys
Korkein hinta
399,00 €
Keskihinta
339,11 €
Alin hinta
243,84 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.