Bosch GOP 18V-28 Professional (06018B6002) 18V, akkumonitoimityökalu (ilman akkua ja laturia)
Bosch GOP 18V-28 Professional (06018B6002) 18V, akkumonitoimityökalu (ilman akkua ja laturia) osastosta Monitoimityökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 179,75 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GOP 18V-28Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 179,75 € | 179,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GOP 18V-28 monitoimikone 06018B6002Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 179,75 € | 189,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Langaton monitoimityökalu Bosch GOP 18 V-28 18 VNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 työpäivät | 205,97 € | 215,96 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Monitoimityökalu Bosch GOP 18V-28; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 252,00 € | 252,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch GOP 18V-28 Monitoimityökalu ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 259,00 € | 260,99 € | Katso tuotetta ▸ |
179,75 €
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 189,65 €
179,75 €
Toimitusaika 5-8 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 215,96 €
205,97 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 252,00 €
252,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 260,99 €
259,00 €
Bosch GOP 18V-28 Professional (06018B6002) 18V, akkumonitoimityökalu (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaAkun jännite | 18 V |
Mitat | |
Pituus | 312 mm |
Leveys | 50 mm |
Korkeus | 85 mm |
Paino | 1,6 kg |
Nopeus | 20 000 rpm |
EAN-koodi | 3165140842587 |
Hintakehitys
Korkein hinta
259,00 €
Keskihinta
215,29 €
Alin hinta
179,75 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.