Makita DUC101Z01 LXT 18V 10cm, akkuoksasaha (ilman akkua ja laturia) + tarvikesarja
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Makita DUN500WZ LXT 18V, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
Makita DUB185Z LXT 18V, lehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
Makita UC100DWA 12V 1x2,0Ah 10cm, akkuoksasaha
Makita PF1100, uppopumppu likavedelle
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Muut koneet ja työkalut ▸
Päivän tarjoukset
-
-5 %
194,99 €
Samsung Galaxy Watch 4 44mm Bluetooth, älykello
-
-26 %
85,95 €
Philips Essential HD9252/70, kiertoilmakypsennin
-
-16 %
131,70 €
Asus ZenWiFi AX XT8, langaton reititin
-
-12 %
14,90 €
Garmin Instinct, vaihtoranneke
-
-11 %
204,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-7 %
39,95 €
Nioh Collection, PS5 -peli
-
-7 %
83,30 €
Marimekko Unikko, pussilakanasetti 150 x 210 cm
-
-6 %
655,90 €
Hamax Outback Reclining, pyöräkärry
-
-6 %
14,99 €
Canon LP-E10 (tai vastaava) akku
-
-5 %
56,99 €
The Last of Us Part 1, PS5 -peli
-
-27 %
349,00 €
Point 5-SERIES POWM5A1014, pyykinpesukone
-
-26 %
445,00 €
Familon Lux, sijauspatja 160 x 200 cm
Samankaltaisia tuotteita
-
Makita DUN500WZ LXT 18V, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DUB185Z LXT 18V, lehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
-
Makita UC100DWA 12V 1x2,0Ah 10cm, akkuoksasaha
-
Makita PF1100, uppopumppu likavedelle
-
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
-
Makita DUH606RF LXT 18V 1x5,0Ah 60cm, akkupensasleikkuri
-
Makita DUC101Z01 LXT 18V 10cm, akkuoksasaha (ilman akkua ja laturia) + tarvikesarja
-
Makita UC012GT101 XGT 40V 1x5,0Ah, akkuketjusaha
-
Makita UC002GZ01 XGT 40V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
Makita UC013GT101 XGT 40V 1x5,0Ah, akkuketjusaha
-
Makita DG001GM105 XGT 40V 1x4,0Ah, akkumaakaira
-
Makita UM600DSMEX CXT 12V 2x4,0Ah, akkuruohosakset
-
Makita UH005GD201 XGT 40V 2x2,5Ah 75cm, pensasleikkuri
-
Makita UH004GD201 XGT 40V 2x2,5Ah 60cm, pensasleikkuri
-
Makita DUM604RFX LXT 18V 1x3,0Ah, nurmikon viimeistelijä
-
Makita DUB186RT LXT 18V 1x5,0Ah, lehtipuhallin
-
Makita DUC307ZX2 LXT 18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
MAKITA ELECTRIC SAW UC4550A / 2000W / 45cm
Katsotuimmat Muut koneet ja työkalut
-
alk. 1039 €
Makita DCU180Z, taakka/kottikärry
-
alk. 626 €
Hecht GG 6500, bensiinikäyttöinen generaattori
-
alk. 355 €
Hecht IG 2201 2000W, invertterigeneraattori
-
alk. 1190 €
Timco 12T 51cm, polttomoottorikäyttöinen pikahalkomakone jaloilla
-
alk. 166 €
DeWalt DCM565N 18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 212 €
Polttomoottori 196 cc, 6,4 hv
-
alk. 1369 €
Scheppach Compact 15t (5905422902) 3500W, pystyhalkomakone
-
alk. 226 €
Makita UB001GZ XGT 40V, lehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 393 €
Scheppach HL760LS (5905211934) 2200W, halkomakone jalustalla
-
alk. 599 €
STIHL MS 241 C-M, moottorisaha
-
alk. 90 €
Ryobi ONE+ R18CPS-0 (5133004846) 18V, akkukäyttöinen tehopesuharja (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 281 €
Makita DUB363ZV LXT 2x18V, akkulehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 2,85 €
Sähkökärpäslätkä
-
alk. 169 €
Makita DUH606Z LXT 18V 60cm, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 990 €
STIHL FS 460 C-EM K 45,6cc 2,42W, bensiinikäyttöinen raivaussaha + teräsetti
-
alk. 142 €
Makita DUB184Z 18V, lehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 285 €
Makita DUH751Z LXT 18V, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 298 €
Makita DUC353Z LXT 2x18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
Makita DUC101Z01 LXT 18V 10cm, akkuoksasaha (ilman akkua ja laturia) + tarvikesarja
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
Mitat | |
Pituus | 408 mm |
Leveys | 90 mm |
Korkeus | 248 mm |
Paino | 1,1 kg |
Akun jännite | 18 V |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.pl/data/sr/productinfo/generated/duc101z01_3.pdf |
Äänenvoimakkuus | 87 db |
EAN-koodi | 0088381775182 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 1039 €
Makita DCU180Z, taakka/kottikärry
-
alk. 626 €
Hecht GG 6500, bensiinikäyttöinen generaattori
-
alk. 355 €
Hecht IG 2201 2000W, invertterigeneraattori
-
alk. 1190 €
Timco 12T 51cm, polttomoottorikäyttöinen pikahalkomakone jaloilla
-
alk. 166 €
DeWalt DCM565N 18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 212 €
Polttomoottori 196 cc, 6,4 hv
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/muut-koneet-ja-tyokalut/makita-duc101z01-lxt-18v-10cm-akkuoksasaha-ilman-akkua-ja-laturia-plus-tarvikesarja/14028907
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.