Lenovo Precision Pen 2 2nd Gen (ZG38C04471), stylus-kynä
Lenovo Precision Pen 2 2nd Gen (ZG38C04471), stylus-kynä osastosta Muut osoitinlaitteet nyt edullisimmin kaupasta Lenovo hintaan 41,30 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Lenovo Precision Pen 2 2023Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 - 14 päivää | 41,30 € | 41,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo Precision Pen 2 - active stylus - Stylus - HarmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 61,91 € | 68,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo Precision Pen 2 -kynäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 69,99 € | 74,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LENOVO PRECISION PEN 2 (2023)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 71,90 € | 76,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Lenovo Precision Pen 2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 78,12 € | 84,11 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo Precision Pen 2 styluskynä tabletille (harmaa)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 78,95 € | 82,85 € | Katso tuotetta ▸ |
41,30 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 68,90 €
61,91 €
69,99 €
71,90 €
78,12 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 82,85 €
78,95 €
Lenovo Precision Pen 2 2nd Gen (ZG38C04471), stylus-kynä
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0196801814806 |
Valmistaja | Lenovo |
Hintakehitys
Korkein hinta
78,95 €
Keskihinta
67,03 €
Alin hinta
41,30 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.