Metabo HK 18 LTX 20 (600797850) 18V, akkukuumaliimapistooli (ilman akkua ja laturia)
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Metabo DH330, kannettava tasohöylä
Metabo HK 18 LTX 20 (600797850) 18V, akkukuumaliimapistooli (ilman akkua ja laturia)
Metabo FM 500-6 (601741000) 500W, reunajyrsin
Metabo RWE 1200 (614048000) 1200W, sekoituskone
Metabo RWEV 1600-2 (614050000) 1600W, sekoitin
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Muut sähkö- ja akkutyökalut ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
Samankaltaisia tuotteita
-
Metabo DH330, kannettava tasohöylä
-
Metabo HK 18 LTX 20 (600797850) 18V, akkukuumaliimapistooli (ilman akkua ja laturia)
-
Metabo FM 500-6 (601741000) 500W, reunajyrsin
-
Metabo RWE 1200 (614048000) 1200W, sekoituskone
-
Metabo RWEV 1600-2 (614050000) 1600W, sekoitin
-
Metabo Akkukonesarja Combo Set 6.1 (691008000) 18V 4x4,0Ah, SB 18 LTX + KHA 18 LTX + W 18 LTX 125 QUICK + ASE 18 LTX + SSW 18 LTX 300 BL + ULA
-
Metabo OFE 1229 Signal, yläjyrsin 1200 W
-
Metabo FP 18 LTX (600789500) 18V 2x2,0Ah, rasvapuristin + metaBOX
-
Metabo ASA 32 L (602013000) 1200W 32L, monitoimipölynimuri
-
Metabo HK 18 LTX 20 (600797840) 18V, akkukuumaliimapistooli (ilman akkua ja laturia) + metaBOX
-
Metabo NFR 18 LTX 90 BL (612090800) 18V 2x4,0Ah, akkunaulain + metaBOX
-
Metabo KE 3000, liimapistooli
-
Metabo NIV 18 LTX BL (601614840) 18V, akkunakertaja (ilman akkua ja laturia)
-
Metabo SCV 18 LTX BL 1,6 (601615840) 18V, akkunakertaja (ilman akkua ja laturia)
-
Metabo RWEV 1200-2 (614049000) 1200W, sekoitin
-
Metabo AV 18 PRO (622409000) 18V, akkutuuletin (ilman akkua ja laturia)
-
Metabo AS 18 L PC COMPACT (602028850) 18V, akkupölynimuri (ilman akkua ja laturia)
-
Metabo PFM 17 (601789500) 1700W, hitsaussauman jyrsin
Katsotuimmat Muut sähkö- ja akkutyökalut
-
alk. 76 €
Makita DMP180Z LXT 18V, akkukäyttöinen ilmapumppu (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 376 €
PROXXON MICRO JYRSIN MF 70
-
alk. 195 €
Makita DUS108Z 10L, paineruisku (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 568 €
DeWalt DW733 1800W, tasohöylä
-
alk. 510 €
DeWalt DCN693N-XJ 18V, akkuankkurinaulain (ilman akku ja laturia)
-
alk. 163 €
Nilfisk-ALTO Multi II 30 T INOX VSC, märkä-kuivaimuri
-
alk. 57 €
Makita DCL180ZB 18V, akkuimuri (ilman akkua ja lauria)
-
alk. 118 €
Makita DTM51Z LXT 18V, akkumonitoimityökalu (ilman akkua ja laturia)_
-
alk. 52 €
Bosch UniversalPump 18V (0603947100) 18V, akkupaineilmapumppu (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 393 €
Scheppach PLM 1800 (5902208901) 1500W, kannettava tasohöylä
-
alk. 265 €
Makita DPT353Z LXT 18V, pinninaulain (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 136 €
Makita VC2512L, märkä/kuivaimuri
-
alk. 652 €
Makita 2012NB, kannettava tasohöylä
-
alk. 224 €
Makita DGP180Z LXT 18V, akkukäyttöinen voiteluaineruisku (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 188 €
Makita DVC750LZX1 18V, märkä-/kuivaimuri
-
alk. 124 €
Ryobi ONE+ R18P-0 18V kiillotuskone
-
alk. 1585 €
HiKOKI CL18DSL (68012006) 18V 2x5,0Ah, kierretankoleikkuri
-
alk. 89 €
Einhell TC-VC 18/20 Li S-Solo (23471309) 18V, akkumärkä-/kuivaimuri (ilman akkua ja laturia)
Metabo HK 18 LTX 20 (600797850) 18V, akkukuumaliimapistooli (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Metabo |
Mitat | 0,4 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.metabo.com/com/en/tools/cordless-tools/other-cordless-tools/cordless-hot-glue-guns/hk-18-ltx-20-600797850-cordless-hot-glue-gun.html |
Akun jännite | 18 V |
EAN-koodi | 4061792244887 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 76 €
Makita DMP180Z LXT 18V, akkukäyttöinen ilmapumppu (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 376 €
PROXXON MICRO JYRSIN MF 70
-
alk. 195 €
Makita DUS108Z 10L, paineruisku (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 568 €
DeWalt DW733 1800W, tasohöylä
-
alk. 510 €
DeWalt DCN693N-XJ 18V, akkuankkurinaulain (ilman akku ja laturia)
-
alk. 163 €
Nilfisk-ALTO Multi II 30 T INOX VSC, märkä-kuivaimuri
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/muut-sahko-ja-akkutyokalut/metabo-hk-18-ltx-20-600797850-18v-akkukuumaliimapistooli-ilman-akkua-ja-laturia/13979530
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.