Vileda ActiveMax Eco levykehysmoppi
Vileda ActiveMax Eco levykehysmoppi osastosta Muut siivouslaitteet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 18,36 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Vileda Active Max flat mopNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 18,36 € | 25,35 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vileda ActiveMax Eco levykehysmoppiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
20,55 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Lattiaharja VILEDA ACTIVE MAX MOPNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 21,59 € | 31,58 € | Katso tuotetta ▸ |
18,36 €
20,55 €
Toimitusaika 9-14 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 31,58 €
21,59 €
Vileda ActiveMax Eco levykehysmoppi
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4023103000032 |
Valmistaja | Vileda |
Hintakehitys
Korkein hinta
21,59 €
Keskihinta
20,17 €
Alin hinta
18,36 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.