Nikon Nikkor Z 20mm f/1.8 S, objektiivi
Nikon Nikkor Z 20mm f/1.8 S, objektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 1 199 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nikon NIKKOR Z 20mm f/1,8 SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 1 199 € | 1 203 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nikon Nikkor Z 20 F/1.8 S Nikon ZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 1 229 € | 1 229 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nikon NIKKOR Z 20mm f/1.8 SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 1 266 € | 1 266 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nikon NIKKOR Z 20mm f/1.8 S -objektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 19 päivää | 1 300 € | 1 305 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
1 199 €
1 229 €
1 266 €
1 300 €
Nikon Nikkor Z 20mm f/1.8 S, objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Nikon, Canon |
Aukko | f/1.8 |
Linssin polttoväli | 20mm |
Mitat | 505 |
Rakenne | 14 elementtiä 11 ryhmässä |
Suurennus | 0,19 |
Himmenninlevyjä | 9 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.nikon.fi/fi_FI/product/nikkor-z-lenses/auto-focus-lenses/fx/single-focal-length/nikkor-z-20mm-f-1-8-s |
EAN-koodi | 4960759903372 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 300 €
Keskihinta
1 248 €
Alin hinta
1 199 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.