Sony FE PZ 28-135mm F4 G OSS (SELP28135G), objektiivi
Sony SEL 28-135mm f/4 FE PZ G OSS -objektiivi on suunniteltu Sonyn täyden kennon E-kameroille, kuten A7, A7R ja A7S. Objektiivi sopii yhtälailla myös muillekkin E-tyypin kameroille.Objektiivi on suunniteltu niin 4K-videokuvaamiseen kuin stillkuvillekkin. Käyttötuntuma ja ominaisuudet ovat ammattitasoa. Objektiivissa on kolme ohjausrengasta tarkkoja manuaalisia säätöjä varten.Hiljaisen ja tarkan zoomauksen takaa SSM-yliäänimoottori.Objektiivi on erittäin kompakti ja kevyt ja se on valmistettu vettä- ja pölyä hylkivistä materiaaleista.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Sony FE PZ 28-135mm f/4 G OSSNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 2 549 € | 2 553 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony FE PZ 28-135 mm f/4 G OSS zoomobjektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 2 700 € | 2 705 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony Fe 28-135mm F/4.0 Oss G Powerzoom Sony E-mountNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 2 714 € | 2 714 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony FE PZ 28-135mm F4 objektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 4 278 € | 4 283 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Sony FE PZ 28-135mm F4 G OSS (SELP28135G), objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaSony SEL 28-135mm f/4 FE PZ G OSS -objektiivi on suunniteltu Sonyn täyden kennon E-kameroille, kuten A7, A7R ja A7S. Objektiivi sopii yhtälailla myös muillekkin E-tyypin kameroille.Objektiivi on suunniteltu niin 4K-videokuvaamiseen kuin stillkuvillekkin. Käyttötuntuma ja ominaisuudet ovat ammattitasoa. Objektiivissa on kolme ohjausrengasta tarkkoja manuaalisia säätöjä varten.Hiljaisen ja tarkan zoomauksen takaa SSM-yliäänimoottori.Objektiivi on erittäin kompakti ja kevyt ja se on valmistettu vettä- ja pölyä hylkivistä materiaaleista.
Valmistaja | Sony |
Aukko | 4 |
Linssin polttoväli | 28-135 |
Mitat | |
Halkaisija | 105 mm |
Paino | 1 215 g |
Pituus | 162,5 mm |
Täyskoon kenni | On |
Valmistajan tuotesivu | http://store.sony.com/fe-pz-28-135mm-f4-g-oss-standard-zoom-lens-zid27-SELP28135G/cat-27-catid-ESP-Lenses |
Suodinkierteet | 95 mm |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.